Zásahy estetické medicíny pro lepší vzhled i odstranění zdravotních potíží

  • admin
  • 2 května, 2023
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zásahy estetické medicíny pro lepší vzhled i odstranění zdravotních potíží

Estetická medicína, a především estetická chirurgie jsou kategorie medicíny, pro které jak již samotný název napovídá, je estetika tou nejpřednější záležitostí. Mnohdy se ale stává, že na první pohled estetické problémy a nedostatky mají spojitost i s funkčními potížemi.

Některé procedury tak mohou zásadně ovlivnit lidský život na více úrovních. A právě na takové procedury z kategorie estetické a dermatologické chirurgie se dnes půjdeme podívat.

Plastické operace očních víček

Typickým příkladem momentu, kdy se estetický problém dostává do blízkého kontaktu s funkčním problémem jsou samotná oční víčka. Specifická operace očních víček probíhá vícero způsoby podle místa, které zvolíte. Všeobecně se ale nebojte ničeho nebezpečného pro váš zrak, nebo dokonce velkého nepohodlí. Dnes jsou i tyto zákroky realizovatelné velice jednoduše a s překvapivě krátkou dobou hojení po zákroku. Vyřešit tak mohou spoustu problémů kolem očí.

Moderní technologie plazmaliftingu

Jedná se o velice progresivní a moderní technologii, jak lze navrátit pokožce kvalitní vzhled, a především mladou pružnost. Většinou se takové zadání řeší vpichováním přímo na místě, nebo plastickým vytažením. Jenže plazmalifting jako takový je zcela odlišná kategorie. Jedná se o proceduru, kdy jsou v pokožce posíleny součásti krevní plazmy. To má jako přirozený vliv hlavně to, že se automaticky začne výrazně zvyšovat regenerace pleti. Jedná se tak i o proceduru s dlouhodobým pozitivním účinkem na člověka.

Méně vrásek, více radosti

Vrásky bychom mohli počítat na člověku jako pomyslné letokruhy na stromě. V závislosti na individuálních okolnostech se sice mohou ukazovat u někoho dříve a intenzivněji, ale primárně jsou známkou stárnutí pleti. Zákrok, při kterém jde o výplň vrásek se realizuje pomocí kyseliny hyaluronové. Jedná se o přírodní látku, která má mnohem lepší efekt a minimální rizika než konkurenční metodiky. Jejím principem je vlastně fakt, že na sebe dokáže navázat vodu a vyplnit tak drobné prostory v kůži, které nakonec tvoří vrásky. Navíc jak již bylo zmíněno, jde o přírodní materiál.