Užijte si nebeský balet za pomoci světelné dronové show

  • admin
  • 23 února, 2024
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Užijte si nebeský balet za pomoci světelné dronové show

Rádi se díváte na zajímavá představení? Mnoho lidí si oblíbilo ohňostroje. Jejich problémem ale je, že už jsou ohrané a mnoho lidí proti nim protestuje, protože znečišťují ovzduší, plaší zvěř, produkují hluk a je u nich určité riziko vzniku požáru. Lidem ale můžete ukázat skvělé představení i bez ohňostroje. Postačí, když se obrátíte na společnost MAGIC DRONES, která vám zajistí na vaší akci strhující show s množstvím dokonale synchronizovaných a osvětlených dronů. Firma působí v Čechách, na Slovensku, Německu, Rakousku a v Polusku a každé představení s drony je skutečným zážitkem.

Dokonalé představení pro každého

Jak vlastně dronová show vypadá? Jde o představení, které je od začátku až do konce pečlivě naprogramováno tak, aby se drony pohybovaly podle přání. Mohou vytvořit show na míru, která se bude tematicky hodit na jakoukoliv akci. Drony mohou na obloze vytvářet jakékoliv světelné kreace, může jít o 2D i 3D objekty, nápisy, loga, postavy, zvířata, věci i pohyblivé animace. Ve fantazii neexistují omezení. Navíc může být celá show doprovázena hudbou a speciálními efekty.

Tyto show si může objednat kdokoliv, skvěle se hodí třeba na městské a obecní slavnosti, hudební koncerty a festivaly, sportovní akce, firemní oslavy, dětské oslavy i soukromé akce.

Každé show se může účastnit až 1000 dronů, které se mohou vznášet ve výšce až 120 metrů. Celé představení je viditelné ze vzdálenosti větší než jeden kilometr. Většina lidí naživo dronové představení ještě nikdy neviděla. Za pomocí dronové show je možné přilákat více diváků na svou akci a ohromit je tak, že jim vytvoříte zážitek na celý život. Firma realizovala za minulý rok 25 takových představení, které si můžete prohlédnout na webu Magicdrones.cz. Naleznete zde všechny potřebné informace, které potřebujete vědět, a také kontakt na firmu, abyste si mohly tuto úžasnou dronovou show objednat i vy.