Ubytování v domě na stromě uprostřed přírody nemusí být jen nesplněným snem

  • admin
  • 20 dubna, 2023
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ubytování v domě na stromě uprostřed přírody nemusí být jen nesplněným snem

Když přemýšlíte nad přespáním v domě na stromě, jistě vás napadne, že se jedná pouze o dětská přání. Spát v domě na stromě, vyprávět si strašidelné historky a ráno se probouzet za zpěvu ptáků – kdo by o to nestál. Tree house – dům na stromě – může být splněným snem i v dospělosti.

Glampingové ubytování na stromě

Na webu treehousejested.cz objevíte možnosti v domech na stromě uprostřed krásné přírody, kde nepotkáte živáčka. Glampingové bydlení je umístěné sice na stromech, navzdory tomu je plně vybavené veškerým komfortem, který byste v běžném domě na stromě rozhodně nečekali.

Součástí tree house je veškeré nádobí, jednoplotýnkový vařič, malá lednice. Při chladných večerech si můžete přitopit v automatickém litinovém krbu, který navodí příjemnou romantickou atmosféru.

V domě na stromě sice není připojená elektřina a voda, ale LED světla a přírodní sprcha se studenou vodou postačí. Další informace o vybavenosti tree house, včetně přesné polohy, zjistíte na treehousejested.cz

Výhled na Ještěd

Domky na stromě jsou umístěné uprostřed nerušené přírody, kde si můžete vychutnávat klid a ticho. Rušit vás budou jen lesní zvířata, žijící si pokojným životem. Usínat budete za zvuku sov a probouzet se zpěvem ptáků.

Romantický večer se sklenkou dobrého vína či šálkem čaje s výhledem na úchvatný Ještěd, i tak může vypadat oslava výročí, dobrodružství s rodinou či odpočinek o samotě.

Proč vyrazit do přírody?

Není žádným tajemstvím, že pobyt v přírodě má blahodárné účinky na liský organismus. Zejména lidé žijící ve stresu a spěchu by měli jednou za čas zvolnit a zcela vypnout. A kde jinde si dopřát klid od civilizace než uprostřed hlubokého lesa, kde jste rušeni jen uklidňujícím zvukem včas.

Zajistěte si termín ubytování na treehousejested.cz včas, termíny se rychle obsazují.