Tento Brit zvyšuje povědomí o dírách v silnici tím, že je plní instantními nudlemi

  • admin
  • 10 února, 2023
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tento Brit zvyšuje povědomí o dírách v silnici tím, že je plní instantními nudlemi

Mark Morell, britský muž v důchodu, který je v britských médiích také známý jako „Mr. Pothole“, je tak otrávený výmoly, že v nich začal vařit hrnkové nudle, aby o nich zvýšil povědomí, uvádí The Metro .

Pan Morell se spojil s ikonickou značkou nudlí, aby naléhal na vládu, aby přijala opatření kvůli velkému počtu výmolů, uvedlo médium

Už dříve zkoušel nápady plovoucích gumových kachen a krmení dortem z výmolů na jejich narozeniny, ale všechny se nepodařilo získat pozornost úřadů.

„Vzhledem k tomu, že nic nezaplní díru jako hrnkové nudle, s kým by se měl lépe spojit, aby upozornil na směšný stav britských silnic?“ řekl pan Morell.

„Díry přivádějí účastníky silničního provozu na nočník a mě více než ostatní. Krize výmolů ve Spojeném království je stále závažnějším problémem a něco, o co se věnuji již více než 10 let,“ dodal.

„Během tohoto období jsem musel použít své nudle s kaskadérskými kousky, abych zdůraznil, jak špatné jsou výmoly, od plovoucích plastových kachen ve výmolech naplněných vodou po narozeninové dorty, rybářské pruty a modely ponorek,“.

Podle zprávy Guardianu z roku 2022 „pro Morrella nejsou výmoly jen na obtíž, ale i hrozbou. Setkal se s rodinami cyklistů, kteří byli zabiti poté, co je výmol hodil do protijedoucího provozu. Každý týden zemře jeden cyklista nebo má život měnící zranění kvůli výmolu na britských silnicích, podle žádosti o svobodu informací z roku 2019. „Těmto úmrtím se lze vyhnout,“ říká.

„Pokud by vláda řádně obnovila povrch našich silnic, mohli bychom se zbavit většiny výmolů.“