Plnohodnotné rozloučení? České urny

Získejte exkluzivní kvalitu a krásu v jednom. Jedinečné české urny, které spojují řemeslnou dokonalost s tradičními hodnotami. Naše urny nejsou pouze památkou na vaše blízké, jsou také uměleckým dílem, které nese ducha českého řemesla a kvality. Přečtěte si více o naší nabídce a najděte tu pravou urnu pro vaše osobní potřeby.

Kvalitní české porcelánové urny

Kvalitní české porcelánové urny mají dlouhou tradici spojenou s precizním řemeslným zpracováním a estetickou krásou. Vyráběny s péčí a láskou k detailům, představují nejen funkční nádobu pro uložení popela zesnulého, ale také umělecké dílo, které ozdobí váš domov nebo hrobku. Český porcelán je známý po celém světě pro svou kvalitu a eleganci, a to platí i pro porcelánové urny.

  • Návrh a prototyp – na začátku celého procesu stojí návrh. Tím je pečlivě vypracovaný technický výkres. Následně je vyrobena sádrová forma, z které je odlit první prototyp. Jakmile vyschne, je vypálen. Až je výpal hotový, zhodnotíme, jak se nám výsledek líbí a pokud je perfektní, přejdeme k sériové výrobě. Vyrobíme další formy a urny začneme odlévat ve velkém.

  • První výpal – odlité kusy projdou opět prvním výpalem, tzv. přežahem a to na nižší teplotu, než je finální výpal. Následně opracujeme jemné nedokonalosti. Výrobek je připraven na dekoraci a konečný výpal.

  • Glazura a ostrý výpal – následuje ostrý výpal. Výrobky jsou ponořeny do glazury a umístěny do pece, která je následně zapnuta. Teď už jen čekáme a těšíme se, jak výpal dopadne.

  • Dekorování drahými kovy – jakmile vše zchladne, přichází na řadu dekorování drahými kovy. nyní je na řadě ruční zdobení. Nejčastější ozdobou je zlato nebo platina.

  • Fotografie zesnulého – nabízíme také zdobení fotografií, s kterou máme více než dvacet let zkušeností.

Vsypové urny a klasické české urny

Vsypové urny a klasické české urny představují dva odlišné přístupy k uchování popela zesnulého. Vsypové urny jsou praktickým a moderním řešením, které umožňuje snadný a bezproblémový proces ukládání popela. Naopak klasické české urny jsou spojeny s tradicí a uměním. Představují nejen památku na zesnulého, ale také krásný a tradiční kus řemeslné práce. Při výběru mezi těmito dvěma typy uren většinou záleží na individuálních preferencích a hodnotách rodiny a přátel zesnulého.

V naší nabídce najdete české pohřební urny klasické a pohřební urny vsypové a to vždy ve variantách urny barevné, urny bílé a jednoduché urny.

Najdete u nás také stojánky na hrob. Oblíbený způsob, jak si připomenout a uchovat obraz našich blízkých, aby jejich památka zůstala živá a trvalá.