Pes a koza se mají tak rádi, že se je útulek rozhodne adoptovat pouze jako tým

  • admin
  • 10 července, 2022
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pes a koza se mají tak rádi, že se je útulek rozhodne adoptovat pouze jako tým

Pracovníci ve Wake County Animal Hospital se nechali drbat na hlavě, když k jejich prahu dorazil pes jménem Felix s kozou jménem Cinnamon.

Když je opustila kontrola zvířat, která je vzala z domu, jehož majitel byl hospitalizován a neměl nikoho jiného, ​​kdo by se o ně mohl postarat, velmi brzy poznali, že tito dva jsou zvláštní situací, když se je poprvé pokusili oddělit.

„Cinnamon byla velmi rozrušená – brečela a volala na psa,“ řekla listu Washington Post Jennifer Federico, ředitelka služeb pro zvířata . „Byla tak vystresovaná a zběsilá, že jsme si uvědomili, že tento pár musí zůstat pohromadě.“

Útulek obecně hospodářská zvířata nepřijímá a po 10 dnech zaslal předchozímu majiteli upozornění, že je na čase si svá zvířata přijet vzít zpět. Nikdy to neudělal.

V tu chvíli útulek převzal vlastnictví a potřeboval vytisknout velmi podivné oznámení o adopci.

Felix a Cinnamon spolu trávili každou hodinu v útulku, kromě doby, kdy jedli. Skořice nesnáší, když je od Felixe oddělená, ale kdyby jedli vedle sebe, velký americký buldočí mix by sežral všechno její jídlo.

Skořice nemá rád nic víc, říká Federico, než mazlení s Felixem nebo dovádění na psím dvorku, i když je to jen astroturf. Felix je schopen trávit čas daleko od svého kozího kamaráda, ale když se vrátí, vždy začne Cinnamonovi koupat svůj obří buldočí jazyk.

„Je to zvláštní duo, ale funguje jim to,“ řekl Federico. „Kdo jsme, abychom soudili? Evidentně se milují.“

Útulek napsal příspěvek na Facebook ve snaze najít pro dvojici domov, který upoutal takovou pozornost, že museli komentáře pozastavit, zatímco pracovali s několika nabídkami na záchranu, kteří měli farmu a zařízení, aby poskytli dobrý domov tomu, co útulek účtováno jako „spojený pár“.

Vlákno na Facebooku bylo aktualizováno 25. března, aby informovalo, že byl nalezen domov pro Cinnamon a Felixe.

Útulek věděl, že musí zůstat spolu, a naštěstí našli někoho, kdo souhlasil. Federico a její tým jim popřáli mnoho šťastných let přátelství.