Park Lane nabízí prestiž a výuku v angličtině

  • admin
  • 31 října, 2023
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Park Lane nabízí prestiž a výuku v angličtině

Prestižní Park Lane International School Praha, škola pro cizince s dlouholetou tradicí, nabízí studium nejen zahraničním studentům, ale také českým. Studijní program je zaměřen na přípravu k přijetí na světové univerzity. Během IB programu jsou studenti vedeni k odpovědnosti za vlastní vzdělání, které vede k dosažení úspěšného a naplněného života.

IB program je přípravou na světové univerzity

Park Lane International School učí studenty samostatnému a odpovědnému přístupu k vlastnímu vzdělání. Škola je vedena v mezinárodním duchu. Díky tomu mají studenti IB programu možnost potkávat se na denní bázi se zahraničními studenty, učit se o dalších kulturách a respektu k odlišným národnostem a přístupu k životu. Prostředí, které vytváříme, je tolerantní a podpůrné pro každý růst. Paul Ingarfield k tomu říká:

I když nás obklopují krásy doby dávno minulé, naším základním cílem je vychovávat samostatné, vynalézavé a zodpovědné občany globálního věku, kteří budou plně připraveni čelit výzvám a nárokům tohoto mladého století.” (parklane-is.cz)

Škola zaměstnává kvalitní pedagogy s přesahem do praxe, schopné vést studenty ke kvalitnímu a samostatnému vzdělání. Během výuky je kladen důraz na rozvoj po fyzické, emocionální a morální stránce.

IB program Praha reflektuje současnou dobu

Studium na Park Lane International School je odpovědí na požadavky dnešní doby, která klade důraz na schopnost práce s informacemi a odpovědnost za vlastní vzdělání. Studenti se tak připravují na univerzitní studium a to i rozsahem výuky cizích jazyků. Kromě toho, že je výuka vedena v anglickém jazyce, má každý student během studia v rozvrhu minimálně dva další cizí jazyky.

Vedle toho je škola pro cizince postavena na několika stěžejních pilířích:

  • Teorie vědění (Theory of Knowledge) – studenti jsou vedeni k vlastní odpovědnosti za průběh vzdělání a získané znalosti.

  • Rozšířená esej (Extended Essay) – student se během studia ponoří hlouběji do jednoho z předmětů, které studuje. Výsledkem je nezávislý výzkum, který ho posune na cestě za vlastní specializací.

  • Kreativita, akce, služba (Creativity, Action, Service) – nedílnou součástí celého programu jsou také aktivity spojené se službou společnosti.

Máte pocit, že je IB program správnou volbou pro vaše dítě? Navštivte den otevřených dveří na Park Lane International School a zjistěte vše, co vás zajímá. Jste u nás srdečně vítáni.