Obalový materiál pro široké spektrum zákazníků

  • admin
  • 25 listopadu, 2023
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Obalový materiál pro široké spektrum zákazníků

Expedujete různé druhy zboží a sháníte pro něj kvalitní obalový materiál? Pak se obraťte na firmu Jarico. Na trhu působí již velmi dlouhou dobu a od samého počátku se zaměřuje na velkoobchod a maloobchod s obaly a obalovým materiálem. Nabízí je širokému spektru zákazníků. Postupem času ještě nabídku rozšířila o sortiment čistících a hygienických potřeb. Podrobnou nabídku naleznete na webu https://www.jarico.cz.

Nabídka firmy

Co se obalů a obalového materiálu týká, nabízí Jarico potravinářské a gastro obaly, které mají v nabídce široké zastoupení. Dále na e-shopu naleznete obaly dárkové nebo průmyslové. Posledně jmenované se zaměřují především na sektor automotive. Vítané jsou také BIO & EKO obaly.

Jak již bylo výše zmiňované nabídka je rozšířená o hygienické a čistící prostředky. Dále si můžete objednat pokladní kotoučky. Jsou odolné a spolehlivé a umožňují bezproblémový tisk z pokladen nebo terminálů. Vybrat si můžete z několika různých typů a různé rozměry. V nabídce naleznete nejen standardní pokladní kotoučky. Firma se specializuje především na TERMO kotoučky, které jsou vyrobené ze zdraví nezávadného a recyklovatelného TERMO papíru. Ten neobsahuje žádné škodlivé látky. Kotoučky z nabídky jsou využitelné pro každodenní provoz v obchodech nebo restauracích. Použijete je i na různé druhy akcí.

Vzhledem k získaným zkušenostem z dlouholetého působení může firma svým zákazníkům nabídnout pružný a profesionální přístup. Díky tomu, že skladové zásoby jsou na 99%, může být vaše objednávka expedována ve velmi krátkém čase. Zboží je dodáváno do 48 hodin po celé ČR. Můžete si zajistit pravidelné závozy dle vašich požadavků a potřeb. Pro objednávku nad 3 000 Kč máte dopravu zdarma.