Komplexní služby pro dopravní značení

  • admin
  • 30 října, 2023
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Komplexní služby pro dopravní značení

Značky nás obklopují prakticky všude a průměrný řidič jich denně shlédne tolik, že by je možná ani nespočítal. Ne každý si ale uvědomuje jejich důležitost, protože v současné době je již doprava natolik frekventovaná a rozsáhlá, že by chybějící značky mohly způsobit opravdový kolaps. Proto je tu společnost TOP Znak s.r.o., aby zajistila vše, co je k dopravnímu značení zapotřebí. Ať už je vaším cílem dopravní značení Praha nebo chcete instalovat značky kdekoliv jinde, můžete se na ni obrátit.

Vše pro dopravní značení

Společnost poskytuje všechny služby, které jsou pro instalaci dopravního značení zapotřebí, Jednou z těchto služeb je návrh DIO, neboli projekt dopravně inženýrského opatření. Jde o podklad požadovaný odborem dopravy. Bez něj by nebylo možné vydání rozhodnutí o zvláštním užívání komunikace pro realizaci dané práce. Společnost DIO vypracuje na základě vašich požadavků a případného místního šetření. Možná je i konzultace na příslušné PČR. Tuto službu si můžete zajistit i na klíč.

Přímo na svém webu https://www.topznak.cz společnost nabízí značky ve svém eshopu. Naleznete zde všechny značky na jednom místě. Vybírat si můžete dopravní značky, dopravní zařízení, dopravní zrcadla, parkovací sloupky a zábrany, zpomalovací a vodící prahy, příslušenství a komponenty.

Dopravní značení si můžete od společnosti nejen koupit, ale také pronajmout. Pronájem je vhodný zejména v případech, kdy jde o dočasné umístění značení, jako je u rekonstrukcí a oprav vozovky. Může jít o krátkodobý i dlouhodobý pronájem značení. Zahrnuje veškeré SDZ, plastové směrové desky Z4, leitboie Z5, přechodné VDZ, plastové nebo kovové zábrany, přechodové lávky pro pěší, dopravní kužely Z1, světelnou signalizaci a plastová svodidla plněná vodou. Společnost značení doveze na místo realizace, osadí ho dle projektu DIO a každý den ho bude kontrolovat a udržovat v provozuschopném stavu. Poté ho také odveze a komunikaci uvede do původního stavu. Zjistěte více přímo na webových stránkách společnosti.