Když dovolená, tak v Itálii. Pronajměte si zde celý dům

  • admin
  • 20 dubna, 2023
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Když dovolená, tak v Itálii. Pronajměte si zde celý dům

Itálie patří mezi velmi oblíbené dovolenkové destinace. Každoročně ji vyhledává velké množství návštěvníků. A proč právě Itálie?

4 důvody pro dovolenou v Itálii

  1. Historické památky – Itálie představuje téměř nevyčerpatelnou studnici historických památek. Právě na tomto území vznikala evropská civilizace. Po každém panovníkovi zde zůstalo nějaké historické dědictví. Historické památky se na území Itálie nacházejí téměř na každém kroku. Nevíte-li, kterou navštívit, inspirujte se seznamem světového dědictví UNESCO.

  2. Průzračné moře a nádherné pláže – v Itálii na vás čeká nejdelší mořské pobřeží, které omývají vody hned několika moří – Jaderského, Jónského, Ligurského, Středozemního a Tyrhénského. Odpočívat můžete na nekonečně dlouhých písčitých plážích nebo v romantických zátočinách. Velké množství pláží se pyšní Modrou vlajkou. Ta představuje kvalitu, čistotu a dostatečně bohaté turistické zázemí.

  3. Chutná a zdravá kuchyně – každý z italských regionů má svoje vyhlášené speciality, kterými se pyšní. Italská kuchyně překypuje kvalitními a zdravými surovinami a přísadami. Obsahuje velké množství zeleniny, bylinek a koření. Neodmyslitelnou součást představují olivový olej a bazalka.

  4. Rozmanitá italská krajina – italská příroda nikdy neomrzí. Vyhledávané jsou italské sopky, vysokohorské masivy, ale i přenádherné nížiny. Dechberoucí kontrasty představují vysokohorské masivy, které vystupují z moře.

Ubytování v Itálii

Dovolená v Itálii – to je i kvalitní ubytování. Vyberte si třeba dům k pronájmu. Takové nabízí portál cz.italicarentals.com. Můžete si zde vybrat dům dle svých představ a potřeb a zarezervovat si jej na termín svojí dovolené. V nabídce naleznete domy různých podob, cenových kategorií i různé výbavy. Pronájem domu nabízí klid a soukromí, dostatek prostoru a je ideální volbou i pro rodiny s malými dětmi.