Kam v Praze zajít na bezmasá jídla?

Stále přibývá lidí, kteří vyhledávají bezmasé restaurace. Většina restaurací vaří s masem a bezmasá jídla podávají jen okrajově. Pokud chcete chodit na zdravé obědy bez masa, nejlepší volbou je vegetariánská restaurace, která se na takové pokrmy zaměřuje. Praha je velká a je zde nespočet restaurací. Jaká z nich ukojí váš hlad a navíc vám poskytne skvělý gurmánský zážitek? Navštivte vegetariánské bistro praha s názvem Green Table.

Skvělé vegetariánské snídaně i obědy

Green Table se zaměřuje na vegetariánská jídla z čerstvých sezónních potravin, které jsou od lokálních dodavatelů. Celoroční produkci salátů a koření obstarává hydroponická farma, která se nachází přímo v bistru. V tomto bistru ctí udržitelnost a ekologii, proto je nábytek i vybavení většinou z recyklovaných materiálů. Každé bezmasé jídlo je velmi kvalitní, dbá se tu na pečlivé složení a výjimečnou chuť. Můžete sem chodit na vegetariánské snídaně, ale i obědy, u kterých si můžete dát polévku a pak si vybrat z několika hlavních jídel. Také si zde můžete vybrat z různých lahodných dezertů a samozřejmostí je i široká nabídka nápojů.

Je důležité znát místo, kde se můžete kvalitně a zdravě najíst. Pokaždé, když budete mít hlad nebo chuť, můžete si v Green Table nasytit bříško a navíc si užít skvělý gurmánský zážitek. Jídla jsou zde za dostupné ceny a vždy budete odcházet maximálně spokojení.

Nejedná se jen o restauraci, součástí prostorů jsou i tři konferenční místnosti, které si můžete pronajmout pro své akce. Jsou jako stvořené pro školení, workshopy, přednášky, prezentace, coworking nebo třeba promítání filmů. Pokud nemáte vhodné prostory, tyto nabízí velmi příjemné prostředí a můžete si zarezervovat jak jednu místnost, tak i všechny tři. Je zde i kompletní technické zázemí, takže se nemusíte bát, že by vám cokoliv scházelo. Ať už se sem vydáte na jídlo nebo budete chtít využít konferenční prostory, zajisté se vždy do Green Table rádi vrátíte. Chtěli byste zjistit více informací nebo si prohlédnout jídelní lístek menu? Navštivte webové stránky bistra Greentable.cz.