Chcete zvýšit počet zákazníků? Nabídněte k nákupu dárek zdarma

  • admin
  • 29 srpna, 2023
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Chcete zvýšit počet zákazníků? Nabídněte k nákupu dárek zdarma

Mnoho podnikatelů, firem a obchodníků se v době krize setkává s úbytkem zákazníků. Boj o zákazníky se může zdát stále těžší a těžší. Neměli byste ale úbytek zákazníků řešit tím, že budete omezovat výdaje. Pokud je vaším cílem vyšší zisk, je třeba investovat do propagace, která má smysl. Mnoho lidí investuje pouze do internetové propagace nebo třeba do reklamy na billboardech. Existuje reklama, která má mnohem větší efekt a sice reklamní předměty s potiskem.

Proč jsou tak oblíbené?

Reklamním předmětem může být naprosto jakákoliv věc, na které bude natištěné logo vaší firmy. Známý je potisk reklamních předmětů nízké hodnoty, jako jsou flash disky, klíčenky, otvíráky, propisky a podobný sortiment. Takové věci se rozdávají zdarma a mohou upoutat pozornost k vaší firmě a podpořit branding. Jestliže ale chcete z propagačních předmětů vytěžit maximum, nabízejte takové, které mají vyšší hodnotu. U zákazníků to vyvolá touhu takový předmět získat. Když mohou získat kávovar, nafukovací míč, tablet nebo třeba kosmetickou sadu pouhým nákupem u vás, budou se těšit, až u vás nakoupí.

Získat k nákupu dárek navíc je tou nejlepší motivací. Mnohdy ten dárek navíc lidé ani nevyužijí, ale ta možnost získat něco zdarma je natolik lákavá, že po ní lidé sáhnou. Pokud stále váháte, podívejte se na velké a úspěšné firmy, jak s touto taktikou zabodovaly.

Velcí prodejci často nabízí elektroniku zdarma, cestovní tašky s logem, sbírají se body na plyšáky nebo sady nádobí aj. Lidé si často zřizují služby, které ani nepotřebují jen aby získali dárek. Mnoho bank nabízelo například dárek ke zřízení účtu, od termosky až po tablet nebo jiné předměty. I když se takové reklamní předměty mohou zdát jako investice, jejich návratnost je rychlá a mohou vám přinést výrazné zvýšení zisku. Naučte se, jak s nimi správně pracovat. Pokud nevíte, kde reklamní předměty vybírat, nejlepším místem pro vás je web reklamni-predmety-eshop.cz.